Dėl patekimo į įstaigą tvarkos

Gerbiami tėveliai, atsižvelgdami į Vilniaus visuomenės sveikatos centro rekomendacijas, įstaigos pedagogų išsakytą vieningą nuomonę, darželio Tarybos narių (į kurią įeina ir tėvų atstovai) sprendimą bei į duomenis, kad šiuo metu įstaigoje covid19 liga serga 2 darbuotojai ir 3 vaikai, taip pat paskutiniuose paviršių tyrimuose vienoje grupėje buvo rastas reikšmingas kiekis viruso, INFORMUOJAME, kad mūsų darželyje iki 2022 m. birželio 1 d. lieka galioti senoji vaikų atlydėjimo/pasiėmimo iš darželio tvarka:

  • Tėveliai vaikus palydi iki darželio lauko durų, pasiima nuo lauko durų. Į patalpas, nesuderinę iš anksto su mokytojomis arba darželio administracija, NEINAMA.
  • Išimtis, kada tėvai gali vaikus atlydėti ar pasiimti iš grupės rūbinės daroma tik mažiausiųjų lopšelinukų „Pasakorių“ grupei, nes grupė yra 2 aukšte ir yra nesaugu vaikus palikti grupėje kol lydimas vienas mažylis.
  • Išimtis, kada tėveliai gali vaikus atlydėti ar pasiimti iš grupės rūbinės daroma „Smalsuolių“ grupei, kurios rūbinė yra 1 aukšte prie foje, o grupės patalpa 2 aukšte. Vaikai nuo rūbinės iki grupės keliauja savarankiškai.

Visų, kurie patenka į išimtis ir lankysis patalpose, labai prašome DĖVĖTI KAUKES ARBA RESPIRATORIUS.Situacijai pasikeitus (jei ilgesnį laiką neturėsime covid19 atvejų, paviršių tyrimai bus neigiami) būtinai Jus apie tai informuosime.

Saugokime vieni kitus, juk artėja pačios gražiausios pavasario šventės: šv. Velykos, Motinos, Tėvo diena

Iš anksto dėkojame už atsakingumą, supratimą ir taisyklių laikymąsi

Pagarbiai

Administracija

By browsing this website, you agree to our privacy policy.
I Agree
Vilniaus Vilkpėdės lopšelis-darželis